Mitu põlve kogemusi

Meie lugu

Pereettevõte  alustas tegevust 1999. aasta kevadel Tartumaal, kuhu tagastatud talumaadele rajati maasika-, vaarika- ja astelpajuistandused. Kuna firma algusaastatel teadmisi nappis, olid tollal meile suureks abiks Eesti Maaülikooli teadurid, kes õpetasid, mida ja kuidas maha panna. Nüüdseks oleme saanud palju kogemusi ja oskusi, mida igapäevatöös rakendada.

Praeguseks oleme jäänud astelpaju kasvatamise juurde, kuid kasutame oma toodangu valmistamiseks ka teisi teada-tuntuid vitamiinirikkaid marju – mustsõstart, arooniat, mustikat ja jõhvikat.

Esimeseks astelpajutooteks oli 2004. aastal valminud astelpajumoos, mis siiani meie tootevalikus ja väga armastatud klientide hulgas. Toodete valikusse lisandusid täismahlad, marjajahud, astelpajuglögi. 2013. aastal tõime turule toote, mis on mõnus turgutus igasse päeva, mugavas pakendis Semu astelpajunektar. Esimene tootmine oli tähendusrikkal kuupäeval – 14. veebruaril 2013, mida nüüdsest tähistatakse kui Semupäeva. Eesti Parim Toiduaine 2014 konkursi raames hindas auväärne žürii Põhja-Eesti väikeettevõtete osas Semu astelpajunektari II koha vääriliseks.

Tänaseks on perefirmat arendamas juba kolmas põlvkond– vanavanemate poolt alustatud tööd jätkavad lapsed ja lapselapsed.

Numbrid räägivad iseenda eest!
4800 +
Müügipunktid
3500000 +
Tarbijad
+
Tooted
5/5
Kvaliteetsed marjad, otse tootjalt meie toodetele.
Margit Miller

Certified Products

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet

We Deal With Various Quality Organic Products!